ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Ταξινόμηση ανά
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΩΡΑ:
1 ωρα
3 ΩΡΕΣ
Σήμερα
3ημέρες
ΟΛΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
1 ή X
1 ή 2
X ή 2
1Ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ - 1Χ2
1
X
2
ΣΥΝΟΛΟ
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ
Under
O/U
Over
ΓΚΟΛ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ
Under
O/U
Over
Εκτός έδρας γκολ
Under
O/U
Over
Χάντικαπ
1
HD
2
Χάντικαπ
1
HD
2
1ο ημιχρονο- γκολ χάντικαπ
1
HD
2
Αυστρια - HLA
17:00
02.03
HC Fivers Wat Margareten
HSG Graz
1.17
14
6.20
1.80
63.5
1.87
1.76
-4.5
1.96
17:30
02.03
Bregenz Handball
UHC Hollabrunn
1.05
20
11
1.79
57.5
1.88
1.73
-6.5
1.99
18:00
02.03
SC Ferlach
Alpla HC Hard
3.10
8.80
1.52
1.77
56.5
1.90
1.95
1.5
1.77
18:00
02.03
HSG Barnbach/Koflach
Handball Tirol
4.60
11
1.29
1.88
55.5
1.79
1.83
3.5
1.87
Γαλλια - Κατηγορια 1
19:00
02.03
Limoges Handball
Saint Raphael
1.89
8.00
2.29
1.83
66.5
1.83
1.89
-0.5
1.78
Γερμανια - Μπουντεσλιγκα
18:00
02.03
HSG Wetzlar
SG Flensburg-Handewitt
6.20
13
1.17
1.92
58.5
1.76
1.88
4.5
1.82
18:00
02.03
THW Kiel
HBW Balingen-Weilstetten
1.88
60.5
1.79
1.77
-7.5
1.94
19:30
02.03
VfL Gummersbach
SC Magdeburg
4.10
10
1.34
1.79
62.5
1.88
1.75
3.5
1.96
Γερμανια - Μπουντεσλιγκα 2
17:00
02.03
HC Elbflorenz 2006
TUS N-Lubbecke
1.89
8.20
2.28
1.84
55.5
1.83
1.89
-0.5
1.78
18:30
02.03
TV 05/07 Huttenberg
EHV Aue
1.27
11
4.70
1.83
59.5
1.83
1.82
-3.5
1.89
18:30
02.03
VfL Lubeck Schwartau
SG BBM Bietigheim
2.85
8.60
1.60
1.76
58.5
1.92
1.83
1.5
1.87
Δανια - Πρωτη Κατηγορια
13:00
02.03
Raekker Molle KFUM
Aarhus HC
2.32
8.00
1.87
13:30
02.03
Grindsted GIF
Koge Handbold
1.08
14
11
14:00
02.03
Odder Haandbold
Elitesport Vendsyssel
1.42
8.60
3.70
14:30
02.03
FIF
IK Skovbakken
1.37
8.80
4.00
Δανια - Χάντμπολ Λιγκ Γυναικών
17:00
02.03
Bjerringbro-Silkeborg Haandbold
GOG Handbold
2.22
7.80
1.95
1.87
61.5
1.80
1.73
0.5
1.95
Ελβετια - Nationalliga A
16:00
02.03
Wacker Thun
HSC Suhr Aarau
1.85
7.60
2.38
1.73
54.5
1.95
1.85
-0.5
1.82
17:00
02.03
Amicitia Zurich
HSC Kreuzlingen
1.29
11
4.60
1.75
56.5
1.93
1.88
-3.5
1.83
17:00
02.03
HC Kriens-Luzern
K. Schaffhausen
2.49
8.20
1.77
1.85
59.5
1.82
1.90
0.5
1.77
18:00
02.03
BSV Bern
CS Chenois Geneve
1.12
15
7.60
1.84
58.5
1.83
1.87
-5.5
1.84
Ελλαδα - Greek A1
14:00
02.03
P.A.S. Aeropos Edessas
Diomidis Argous
5.80
12
1.20
1.91
52.5
1.76
15:00
02.03
Panellinios GS
Olympiacos SFP
1.77
52.5
1.91
1.84
13.5
1.86
16:00
02.03
Ionikos NF
AC PAOK Thessaloniki
4.80
11
1.27
1.76
52.5
1.91
1.86
3.5
1.84
Ευρωπη - EHF Euro Cup Women
15:30
02.03
Switzerland (W)
Hungary (W)
4.90
13
1.24
1.75
61.5
1.93
1.85
4.5
1.85
Ευρωπη - Προκριματικα Πρωταθληματος Χαντμπολ Γυναικων
13:00
02.03
Sweden (W)
Iceland (W)
1.83
56.5
1.84
1.87
-12.5
1.83
Επάνω μέρος της σελίδας
ΔΕΛΤΙΟ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ