ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Αγαπημένα πρωταθλήματα
Σπορ

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ταξινόμηση ανά
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΩΡΑ:
1 ωρα
3 ΩΡΕΣ
Σήμερα
3ημέρες
ΟΛΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
1X
12
x2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ & ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ
1&2+
2&2+
1&3+
2&3+
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ & ΣΥΝΟΛΟ
1X & 2+
12 & 2+
X2 & 2+
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ & ΣΥΝΟΛΟ
1X & 3+
12 & 3+
X2 & 3+
1Ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ - 1Χ2
1
X
2
ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
1&2-4
1&2-5
2&2-4
2&2-5
Ημίχρονο/Τελικό
1-1
X-1
X-2
2-2
ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ 2.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ 2.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 1ΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 1.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 3.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 1,5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 1ΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 1.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ
1-3
2-3
2-4
3-4
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΚΟΛ
I1+&II1+
I2+&II1+
I1+&II2+
I 1-3&II 1-3
ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΕΡΜΑΤΑ
1>
2>
1=2
ΝΑ ΣΚΟΡAΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜAΔΕΣ
GG
NG
ΝΑ ΣΚΟΡAΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜAΔΕΣ
GG
NG
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ
GG&3+
GG&4+
Ι GG
ΙΙ GG
1X2 & NΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ
1 & GG
X & GG
2 & GG
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ & ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ
1X & GG
12 & GG
X2 & GG
ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
GG&H2+
GG&A2+
GG&2-3
GG&2-4
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - Argentine Copa de la Liga Reserves
18:00
23.05
Gimnasia de la Plata Reserve
Racing Club Avellaneda
2.67
3.11
2.33
1.64
2.5
2.08
1.86
1.84
18:00
23.05
Instituto AC Cordoba Reserves
Argentinos Juniors Reserve
2.87
2.92
2.31
1.49
2.5
2.40
2.07
1.68
18:00
23.05
Deportivo Riestra Afbc Reserve
Atletico Tucuman Reserve
2.10
3.01
3.21
1.57
2.5
2.20
1.95
1.76
18:00
23.05
CA Platense
CD Godoy Cruz
2.33
3.11
2.67
1.81
2.5
1.86
1.70
2.03
20:00
23.05
CA Union Santa Fe Reserve
CA Lanus
2.42
3.01
2.62
1.58
2.5
2.18
1.92
1.79
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - Κοπα Αργεντινής
00:10
23.05
Atletico Tucuman
Gimnasia Y Esgrima La Plata
2.52
2.82
2.87
1.49
2.5
2.50
2.08
1.70
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - Λιγκ Ρεζερβων
12:30
23.05
Defensores de Cambaceres (Reserves)
Leandro N Alem (Reserves)
1.95
3.30
3.72
1.70
2.5
2.00
14:00
23.05
CA San Miguel (Reserves)
Arsenal De Sarandi (Reserves)
2.10
3.40
3.19
1.84
2.5
1.84
16:00
23.05
Club Ferro Carril Oeste (Reserves)
CA Defensores Unidos (Reserves)
2.14
3.18
3.29
1.65
2.5
2.08
17:30
23.05
Canuelas FC (Reserves)
Club Sportivo Dock Sud (Reserves)
1.99
3.71
3.19
2.26
2.5
1.55
Επάνω μέρος της σελίδας
ΔΕΛΤΙΟ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ