ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Σπορ

Πολωνια ΙΙΙ Λίγκα | Betting Odds

Ταξινόμηση ανά
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΩΡΑ:
1 ωρα
3 ΩΡΕΣ
Σήμερα
3ημέρες
ΟΛΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
1X
12
x2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ & ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ
1&2+
2&2+
1&3+
2&3+
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ & ΣΥΝΟΛΟ
1X & 2+
12 & 2+
X2 & 2+
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ & ΣΥΝΟΛΟ
1X & 3+
12 & 3+
X2 & 3+
1Ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ - 1Χ2
1
X
2
ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
1&2-4
1&2-5
2&2-4
2&2-5
Ημίχρονο/Τελικό
1-1
X-1
X-2
2-2
ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ 2.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ 2.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 3.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 1,5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ 1ΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 1.5
Under
O/U
Over
ΓΚΟΛ 1ΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 0.5
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ
1-3
2-3
2-4
3-4
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΓΚΟΛ
I1+&II1+
I2+&II1+
I1+&II2+
I 1-3&II 1-3
ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΕΡΜΑΤΑ
1>
2>
1=2
ΝΑ ΣΚΟΡAΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜAΔΕΣ
GG
NG
ΝΑ ΣΚΟΡAΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜAΔΕΣ
GG
NG
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ
GG&3+
GG&4+
Ι GG
ΙΙ GG
1X2 & NΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ
1 & GG
X & GG
2 & GG
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ & ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ
1X & GG
12 & GG
X2 & GG
ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
GG&H2+
GG&A2+
GG&2-3
GG&2-4
Πολωνια - ΙΙΙ Λίγκα
11:00
02.03
Pogon Szczecin II
Sokol Kleczew
1.50
4.16
4.65
2.55
2.5
1.44
1.54
2.33
11:00
02.03
KS Unia Solec Kujawski
Blekitni Stargard
3.36
3.51
1.83
2.25
2.5
1.55
1.53
2.35
11:00
02.03
Odra Bytom Odrzanski
MKS Kluczbork
2.92
3.31
2.05
2.06
2.5
1.65
1.58
2.24
12:00
02.03
MKS Czarni Polaniec
Siarka Tarnobrzeg
3.66
3.56
1.75
2.08
2.5
1.64
1.63
2.15
12:00
02.03
Rks Garbarnia Krakow
KS Wisloka Debica
2.08
3.31
2.92
2.09
2.5
1.64
1.56
2.27
12:00
02.03
LKS Goczalkowice-Zdroj
Warta Gorzow Wielkopolski
1.75
3.66
3.56
2.05
2.5
1.66
1.65
2.10
12:00
02.03
LZS Starowice
Gornik Zabrze II
3.36
3.76
1.78
2.65
2.5
1.40
1.42
2.65
12:00
02.03
Olimpia Zambrow
KS Pelikan Lowicz
3.11
3.51
1.93
1.85
2.5
1.82
1.75
1.97
13:00
02.03
GKS Wikielec
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2.67
3.21
2.26
1.95
2.5
1.73
1.62
2.15
13:00
02.03
KS Warta Sieradz
Pilica Bialobrzegi
1.43
4.26
5.34
2.26
2.5
1.55
1.71
2.02
13:00
02.03
KKS Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ
3.46
3.51
1.80
2.01
2.5
1.69
1.66
2.10
13:00
02.03
Avia Swidnik
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
1.46
3.96
5.34
2.00
2.5
1.70
13:00
02.03
MKS Notec Czarnkow
Polonia Sroda Wielkopolska
1.71
3.86
3.51
2.55
2.5
1.43
1.47
2.50
13:00
02.03
Mkp Carina Gubin
Slask II Wroclaw
4.85
3.96
1.49
2.19
2.5
1.58
1.69
2.05
13:00
02.03
KS Stilon Gorzow Wlkp
KS Lechia Zielona Gora
2.57
3.21
2.35
2.04
2.5
1.66
1.57
2.26
13:00
02.03
Star Starachowice
Swidniczanka Swidnik
2.07
3.26
2.97
1.93
2.5
1.74
1.65
2.12
13:30
02.03
KS Sleza Wroclaw
KS Gornik Polkowice
2.29
3.46
2.48
2.60
2.5
1.41
1.39
2.80
13:30
02.03
Rekord Bielsko Biala
GKS Pniowek Pawlowice
1.50
4.26
4.45
2.70
2.5
1.39
1.50
2.43
14:00
02.03
Sks Unia Swarzedz
Pogon Nowe Skalmierzyce
1.73
3.56
3.71
2.04
2.5
1.66
1.65
2.10
16:00
02.03
Elana Torun
Zawisza Bydgoszcz
2.00
3.26
3.06
1.92
2.5
1.76
1.67
2.08
16:00
02.03
Karkonosze Jelenia Gora
Rakow II Czestochowa
1.66
3.71
3.91
2.26
2.5
1.54
1.57
2.26
16:00
02.03
MKS Podlasie Biala Podlaska
Sokol Sieniawa
1.40
4.35
5.54
2.33
2.5
1.51
1.70
2.04
17:00
02.03
Victoria Sulejowek
Unia Skierniewice
2.48
3.41
2.30
2.04
2.5
1.66
1.59
2.22
Επάνω μέρος της σελίδας
ΔΕΛΤΙΟ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ