ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Ταξινόμηση ανά
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΩΡΑ:
1 ωρα
3 ΩΡΕΣ
Σήμερα
3ημέρες
ΟΛΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
1 ή X
1 ή 2
X ή 2
1Ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ - 1Χ2
1
X
2
ΣΥΝΟΛΟ
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ
Under
O/U
Over
ΓΚΟΛ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ
Under
O/U
Over
Εκτός έδρας γκολ
Under
O/U
Over
Χάντικαπ
1
HD
2
Χάντικαπ
1
HD
2
1ο ημιχρονο- γκολ χάντικαπ
1
HD
2
Γαλλια - Κατηγορια 1 γυναικων
15:00
21.04
Les Neptunes de Nantes (W)
Paris 92 (W)
1.31
11
4.20
1.83
54.5
1.84
1.88
-3.5
1.82
16:00
21.04
OGC Nice Cote D`Azur HB (W)
Brest Bretagne HB (W)
9.80
23
1.06
1.86
57.5
1.81
1.95
7.5
1.76
Γερμανια - German 2. Bundesliga Women
13:00
21.04
1. FSV Mainz 05 (W)
HSG Freiburg (W)
1.11
17
7.80
1.88
50.5
1.79
1.99
-6.5
1.73
14:00
21.04
TG Nurtingen (W)
TuS Lintfort (W)
1.51
9.40
3.10
1.87
55.5
1.80
1.98
-2.5
1.74
Γερμανια - Μπουντεσλιγκα
12:05
21.04
Fuchse Berlin
THW Kiel
1.57
8.20
3.00
1.94
61.5
1.74
1.82
-1.5
1.89
13:00
21.04
HSV Hamburg
VfL Gummersbach
1.80
7.80
2.45
1.77
61.5
1.91
1.80
-0.5
1.86
14:30
21.04
HC Erlangen
SC DHfK Leipzig
2.55
7.40
1.77
1.86
56.5
1.81
1.90
0.5
1.77
Γερμανια - Μπουντεσλιγκα 2
15:00
21.04
TV 05/07 Huttenberg
TV Grosswallstadt
1.72
8.20
2.55
1.74
59.5
1.94
1.72
-0.5
1.95
15:00
21.04
HC Elbflorenz 2006
SG BBM Bietigheim
2.50
8.40
1.74
1.84
61.5
1.83
1.93
0.5
1.74
Γερμανια - Μπουντεσλιγκα Γυναικων
13:00
21.04
Buxtehuder SV (W)
Thuringer HC (W)
5.00
9.80
1.27
14:30
21.04
VfL Oldenburg (W)
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
1.38
9.40
3.90
Δανια - Χάντμπολ Λιγκ Γυναικών
13:00
21.04
HH Elite (W)
Ringkoebing Haandbold (W)
1.72
8.00
2.55
1.76
63.5
1.92
1.97
-1.5
1.75
Δανια - Χάντμπολ Λιγκ Γυναικών
16:00
21.04
Ribe-Esbjerg HH
Bjerringbro-Silkeborg Haandbold
2.65
8.20
1.70
1.92
60.5
1.76
1.73
1.5
1.99
17:30
21.04
Mors-Thy Haandbold
Aalborg Haandbold
5.80
13
1.19
1.83
62.5
1.84
1.87
4.5
1.83
Ελβετια - Nationalliga A
14:00
21.04
HC Kriens-Luzern
Amicitia Zurich
1.33
11
4.00
1.83
58.5
1.84
1.97
-3.5
1.75
14:00
21.04
K. Schaffhausen
Pfadi Winterthur
1.16
17
6.00
1.94
57.5
1.74
1.78
-4.5
1.93
Ελλαδα - Greek A1 Woman
13:00
21.04
Asb Athinaikos (W)
Megas Alexandros Giannitson (W)
1.42
9.80
3.50
1.83
48.5
1.83
Ευρωπη - EHF European Cup
19:30
21.04
Valur Reykjavik
CS Minaur Baia Mare
1.62
8.80
2.75
1.83
64.5
1.84
1.88
-1.5
1.83
Ευρωπη - EHF European Cup Women
11:30
21.04
BM Remudas (W)
CB Elche (W)
4.90
12
1.24
1.83
52.5
1.84
1.75
4.5
1.97
15:00
21.04
Iuventa Michalovce (W)
Sl Benfica (W)
2.65
8.20
1.67
1.94
57.5
1.74
1.79
1.5
1.92
Ιαπωνια - Japanese League
05:00
21.04
Ryukyu Corazon
Zeekstar Tokyo
9.80
18
1.07
1.76
59.5
1.92
1.85
6.5
1.86
06:00
21.04
Earth Friends BM
Toyoda Gosei Blue Falcon
1.85
64.5
1.82
1.93
13.5
1.78
Ιαπωνια - Japanese League Women
03:00
21.04
Takayama Blackbulls (W)
Omron Pindys (W)
9.20
21
1.07
1.83
47.5
1.84
1.95
6.5
1.77
Ισλανδια - Όλις Ντιντίντιν
17:00
21.04
FH Hafnarfjardar
IBV Vestmannaeyjar
1.42
9.60
3.55
1.83
60.5
1.83
1.86
-2.5
1.84
Ισπανια - Spanish Division De Honor Feminina
10:30
21.04
CB Atletico Guardes (W)
BM Porrino (W)
1.75
8.00
2.55
1.93
50.5
1.75
1.75
-0.5
1.92
Επάνω μέρος της σελίδας
ΔΕΛΤΙΟ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ