ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Ταξινόμηση ανά
ΩΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΩΡΑ:
1 ωρα
3 ΩΡΕΣ
Σήμερα
3ημέρες
ΟΛΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1
X
2
ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
1 ή X
1 ή 2
X ή 2
1Ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ - 1Χ2
1
X
2
ΣΥΝΟΛΟ
Under
O/U
Over
ΣΥΝΟΛΟ
Under
O/U
Over
ΓΚΟΛ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ
Under
O/U
Over
Εκτός έδρας γκολ
Under
O/U
Over
Χάντικαπ
1
HD
2
Χάντικαπ
1
HD
2
1ο ημιχρονο- γκολ χάντικαπ
1
HD
2
Γερμανια - Μπουντεσλιγκα
18:00
22.02
TVB Stuttgart
MT Melsungen
3.15
8.80
1.51
1.78
58.5
1.89
1.97
1.5
1.75
Ελβετια - Nationalliga A
18:15
22.02
BSV Bern
HSC Kreuzlingen
1.17
13
6.40
1.83
56.5
1.84
1.82
-4.5
1.89
Ευρωπη - Τσάμπιονς Λιγκ EHF
17:45
22.02
Veszprem KC
GOG Handbold
1.10
17
8.40
1.88
63.5
1.79
1.93
-6.5
1.78
17:45
22.02
THW Kiel
RK Pelister
1.76
57.5
1.92
1.84
-9.5
1.86
19:45
22.02
FC Barcelona
FC Porto
1.93
64.5
1.75
1.76
-8.5
1.96
Ιαπωνια - Japanese League Women
04:00
23.02
Kagawa Bank GiraSol (W)
Takayama Blackbulls (W)
1.54
8.40
3.05
1.92
50.5
1.75
1.77
-1.5
1.94
05:00
23.02
Handball Aranmare Toyama (W)
La Tida Okinawa (W)
1.76
52.5
1.92
1.90
-9.5
1.81
05:00
23.02
Blue Sakuya (W)
Mie Violet Iris (W)
1.18
12
6.20
1.94
50.5
1.74
1.74
-4.5
1.98
05:00
23.02
HC Nagoya (W)
Omron Pindys (W)
9.00
19
1.08
1.92
45.5
1.76
1.87
6.5
1.83
Ισλανδια - Όλις Ντιντίντιν
19:30
22.02
Fram Reykjavik
UMF Selfoss
1.11
16
8.20
1.83
57.5
1.83
1.82
-5.5
1.89
Ισπανια - Spanish Division De Honor Feminina
19:00
22.02
Oviedo BM (W)
Beti Onak (W)
3.15
9.40
1.50
1.93
53.5
1.75
1.75
2.5
1.97
Ισραηλ - Πρέμιερ Λιγκ
12:00
23.02
Maccabi Rishon LeZion
Hapoel Ashdod
1.54
8.80
3.05
12:30
23.02
AK Nes Tziona
ASA Tel Aviv
2.31
8.40
1.85
13:15
23.02
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Kiryat Ono
2.75
8.80
1.63
Νορβηγια - Norwegian 1.Division
16:15
22.02
Bergsoey IL
Sandefjord Haandball
10
19
1.06
1.91
58.5
1.77
1.90
6.5
1.80
Νορβηγια - Norwegian 1.Division Women
18:00
22.02
Storhamar He 2 (W)
Kjelsas (W)
1.16
15
6.00
1.86
57.5
1.81
1.88
-5.5
1.82
Νορβηγια - Ελίτσεριεν Γυναικων
17:30
22.02
Tertnes HE Bergen (W)
Fredrikstad BK (W)
2.95
9.40
1.54
1.88
57.5
1.80
1.96
1.5
1.76
Ουγγαρια - NB I Γυναίκες
16:30
22.02
Mosonmagyarovari KCSE (W)
Ferencvarosi TC (W)
3.95
11
1.34
1.83
60.5
1.84
1.82
3.5
1.88
17:00
22.02
MTK Budapest (W)
Gyori ETO KC (W)
1.86
59.5
1.81
1.96
11.5
1.76
Ρουμανια - Εθνική Λίγκα Γυναικων
16:00
22.02
CSM Targu Jiu (W)
ASC Corona 2010 Brasov (W)
1.73
8.60
2.50
1.75
55.5
1.92
1.73
-0.5
1.94
Επάνω μέρος της σελίδας
ΔΕΛΤΙΟ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ